Світова легка атлетика передала Україні обладнання для стрибків

Світова легка атлетика передала Україні обладнання для стрибків

Світова легка атлетика (всесвітня керівна організація з цього виду спорту) на чолі з Себастьяном Коу не лише займає чітку позицію щодо недопуску російських і білоруських спортсменів, тренерів і офіційних осіб до міжнародних змагань та інших подій з легкої атлетики, а й продовжує підтримувати Україну.

Так, Світова легка атлетика передала Україні сучасне обладнання фірми Polanik для стрибків у висоту та з жердиною, про яке йшла мова під час зустрічі Себастьяна Коу з українською командою на чемпіонаті світу у Будапешті, передає Укрінформ. 

Попри те, що Росія знищила й продовжує руйнувати безліч спортивних арен в Україні, національна федерація намагається створити умови, де це можливо, для якомога кращої підготовки атлетів, щоб вони могли успішно прославляти нашу країну на міжнародних змаганнях. 

Обладнення для стрибків уже встановили на стадіоні в Мукачево, де його використовуватимуть при проведенні навчально-тренувальних зборів національної команди та закладів фізичної культури і спорту, а також для проведення всеукраїнських змагань.

Фото: uaf.org.ua. 

Новини України