Усику вже підшукали суперника, на випадок зміни вагової категорії

Усику вже підшукали суперника, на випадок зміни вагової категорії

Фото: Getty Images Олександр Усик роздумує над поверненням до крузервейту

Промоутер Бен Шалом хоче влаштувати величезний бій за участі українського абсолютного чемпіона.

Олександр Усик роздумує над зміною вагової категорії і поверненням до важкої ваги. І хоч рішення остаточно ще не прийняте, українському абсолютному чемпіону вже знайшли можливого суперника.

Промоутер Бен Шалом розповів про своє бажання влаштувати величезний бій за участі українця. За словами функціонера, у разі повернення в крузервейт Усик міг би провести поєдинок проти переможця бою між чемпіоном WBO Крісом Біллем-Смітом і Річардом Ріакпоре.

«Якщо Олександр Усик вирішить повернутися у важку вагу, ми можемо побачити величезний бій на стадіоні тут, у Великій Британії, проти переможця поєдинку Кріса Біллем-Сміта та Річарда Ріакпоре за титул чемпіона світу за версією WBO.

Усик домінував у важкій вазі, перш ніж піднятися у надважку та стати абсолютним чемпіоном. Те, чого він досяг у спорті, це неймовірно. Він талант свого покоління. Можливо, найкращий у світі P4P.

Незважаючи на його майстерність, я знаю, що і Кріс Біллем-Сміт, і Річард Ріакпоре зраділи б можливості випробувати себе проти нього на ринзі», — наводить слова Шалома skysports.

зазначимо, бій між Ріакпоре та Біллем-Смітом відбудеться 15 червня на стадіоні Крістал Пелес «Селгерст Парк» у Лондоні.

Раніше менеджер Усика розповів, навіщо українець хоче змінити вагову категорію.

 

Джерело

Новини України